سرم احیا کننده ابروی سریتا تیپاکس کالا

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

3,500,000 تومان
تخفیف 0 %
  • این محلول در افزایش رشد، استحکام، حجیم شدن و ضخامت ابروها بسیار موثر است. بدون تردید داشتن ابروهایی بلند، حجیم و پرپشت در زیبایی چهره به‌خصوص زیبایی چشم‌های انسان نقش کلیدی خواهد داشت. سرم احیا کننده ابروی سریتا که در حجم 10 میلی لیتر به بازار عرضه شده، غنی از ترکیبات و مواد موثری است که با اثر بر روی سلول‌های فولیکولی ابرو، رویش مجدد آن‌ها را موجب می‌شود. این محلول حاوی ویتامین‌های فراوانی است که عمل رشد و تکثیر ابروها را سرعت می‌بخشد و از ریزش ابرو جلوگیری نموده و باعث تقویت و ضخیم تر شدن موهای ابرو و همچنین تحریک رویش مجدد آنها می‌شوند. این سرم سلامتی ابرو‌ها را هم ضمانت می‌کند. این تقویت کننده مو، مژه و ابرو سریتا در حجم ۱۰ میلی لیتر تولید و در بسته‌بندی بسیار با کیفیت به بازار عرضه شده است. تولید و بسته‌بندی این محصول کاملا بهداشتی و استریل انجام می‌شود. به غیر از بانوان، آقایان هم می‌توانند از سرم احیا کننده ابروی سریتا حجم 10 میلی لیتر استفاده کنند.

توضيحات و نقد و بررسی سرم احیا کننده ابروی سریتا تیپاکس کالا


کاشت ابرو تنها راه جبران برای کم‌پشتی ابرو‌ها نیست. اغلب افراد و به‌خصوص بانوان به دنبال راهی برای داشتن ابروهایی طبیعی و پرپشت هستند. زیرا ابروها نقشی حیاتی و مهم در زیبایی چشم‌ها و در نهایت چهره افراد دارند، که بسیاری ازاین افراد از آن بی بهره‌اند و برای جبران آن دست به دامان لوازم‌های آرایشی ابرو، تتو ابرو و حتی کاشت آن می‌شوند. باید توجه داشت که ابروها نیز مانند موهای سایر نقاط بدن یعنی موهای سر یا مژه‌ها دچار ریزش طبیعی هستند. اما در صورت افزایش این ریزش و غیرطبیعی بودن آن باید به دنبال حل این مشکل و جلوگیری از آن بود. امروزه برای حل این مشکل محصولات تخصصی ابرو مانند سرم ابرو سریتا طراحی شده است، که به صورت تخصصی به کنترل ریزش ابرو و تقویت و رشد مجدد آن پرداخته است.
عوامل مهمی چون زمینه‌های ارثی، تغییرات هورمونی، استفاده از داروهای شیمیایی، طاسی منطقه‌ای، مشکلات پوستی و از همه مهم‌تر افزایش سن و استفاده از رنگ‌های شیمیایی نه تنها روی کم پشتی و تضعیف موها در ناحیه ی سر مؤثر هستند، بلکه می‌توانند روی رشد یا ریزش ابروها نیز تأثیرگذار باشند. اما با شناسایی مشکل و حل آن می‌توان به عدم ریزش ابرو و تقویت آن کمک کرد. البته کمتر افرادی هستند که به دنبال تقویت ابروها باشند، همگی به دنبال راه‌های جایگزین مثل کشیدن ابرو با مداد آرایشی، تتوی ابرو یا کاشت آن هستند. اما باید دقت داشت که این روش‌ها نه تنها حالت طبیعی ابروها را ندارند بلکه ممکن است مضرات بسیاری نیز برای بدن داشته باشند، پس استفاده از تقویت کننده‌های ابرو مثل تقویت ابرو سریتا یکی از راه‌هایی است که علاوه بر درمان ریزش ابرو، به تقویت آن نیز کمک می‌کند.کرچک و رزماری از مواد طبیعی تقویت کننده‌ای هستند که موجب تقویت و رشد مجدد ابروها می‌شوند و جز ترکیبات مهم سرم احیاکننده ابرو سریتا هستند. روغن کرچک از مؤثرترین مواد موجود برای تقویت ابروها است و حاوی پروتئین و ویتامین‌هایی هستند که فولیکول‌ها و ریشه‌های مو را تقویت کرده و موجب رشد سریع تر ابرو می‌شود. رزماری نیز جهت جلوگیری از ریزش و حفظ سلامت پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد، در نتیجه این محصول با تقویت ریشه و ساقه ابروها و تأمین رطوبت مورد نیاز، موجب پرپشتی و ضخامت ابروها می‌شود و به دلیل داشتن فرم سرمی و مایع و نداشتن چربی موجب جذب سریع تر و اثربخشی بهتر می‌شود.
مشاهده ادامه توضيحات بستن توضيحات